Podsumowanie roku 2016 i życzenia od Zarządu SAiP

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele V LO!

Minął kolejny rok, 145. od powstania naszej Szkoły. Uczciliśmy ten rok odsłonięciem tablicy pamiątkowej wieloletniego Dyrektora V Zakładu Mieczysława Stefanowa. Budującym jest, iż wokół tej idei zgromadziło się wielu Absolwentów i Przyjaciół, którzy wspólnymi siłami doprowadzili do szczęśliwego zakończenia. Dziękujemy!

Wielkimi krokami zbliża się 150 rocznica istnienia Szkoły. Bazując na potencjale ujawnionym w czasie pracy przy tablicy Zarząd SAiP zainicjował przygotowania do tej okrągłej rocznicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów i Przyjaciół do włączenia się do przygotowań, w ramach już zgłoszonych pomysłów lub z własnymi. Wszyscy są mile widziani!

Obok zdarzeń wielkich, Stowarzyszenie podejmowało szereg działań mających na celu wsparcie Szkoły, jak również integrację społeczności związanej z VLO. Ze szczegółami możecie się zapoznać czytając wpisy ze stowarzyszeniowej strony oraz na FB. Zapraszamy do lektury!

Przyjmijcie serdeczne życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2017.

Zarząd SAiP VLO