Menu Strony


Prosimy o wpłaty na konto

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO

83 1240 1431 1111 0000 1045 4738

1% dla OPP KRS: 0000280170

Gra terenowa On the Trail ze wsparciem SAiP

Gra terenowa On the Trail odbyła się 12 marca 2016, w Kłokoczynie w gospodzie nad Zimna Rzeczką. Wzięło w niej udział ponad 60 graczy, nie licząc organizatorów i wolontariuszy.

Gra miała na celu popularyzacje regionu gminy Czernichów i znajdującego się na jej terenie Rudniańskiego Parku krajobrazowego. Inicjatywa została przeprowadzona przez licealistów w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii, którym wsparcia udzieli m.in. Gmina Czernichów, Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V LO, oraz Wydział Geografii UP, a także liczni partnerzy. Gracze podczas 8 godzinnego eventu, wzięli udział w fabularnej grze terenowej nawiązującej do średniowieczno- fantastycznej sagi o Wiedźminie. Każdy z graczy otrzymał pakiet promocyjnych gadżetów, m.in. folderów turystycznych ufundowanych przez Zespół Podkrakowskich Parków Krajobrazowych. Pomimo ponurej marcowej pogody, wszyscy bawili się wyśmienicie.

Organizatorzy wierzą, że nieszablonowe połączenie projektu społecznego z eventem tematycznym, zwróci uwagę organizatorów olimpiady, dzięki czemu On the Trail będzie mógł zawalczyć o nagrodę Złotego Wilka dla najlepszych projektów społecznych realizowanych w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Strona wydarzenia na Facebook:

https://www.facebook.com/onthetrail2016/timeline

Wideorelacja z tej imprezy:

Wsparcie było możliwe dzięki Absolwentom i Przyjaciołom V LO, którzy przekazali na rzecz SAIP VLO 1% swojego podatku dochodowego. Tutaj znajdziesz informacje jak to zrobić: kliknij